Hava Temizleme Sistemleri


Sağlıklı kapalı hava için bir adım.Kapalı alanlardaki hava kalitesini arttırmaktaki kararlılığımızın merkezi süpürge sistemlerimizden daha fazlasını içerir. Sizlere gerçek HEPA filtre ve PlasmaWave teknolojisi ile üretilmiş hava temizleme sistemimizi sunmaktayız.

Bu şu demektir ki, ürünümüz 38 metrekare kadar olan kapalı alanlarda toz allerjenler ve kötü kokularu 99,97% oranında temizler!

Size kolaylık sağlamak için, Beam Oksijen Hava Temizleme Sistemi bir uzaktan kumanda, uyarı lambası ve temizlik düzeyinin gerektirdiği seviyeye göre fan hızını otomatik olarak ayarlanmasını sağlayan toz ve koku sensörü ile birlikte gelir.Bütün bu mükemmel özelliklerine Uyku Modu ayarında çıkardığı ses bir fısıltıdan daha yüksek değildir.Faydaları

*Özel Plazma Wave ? teknolojisi de dahil olmak üzere gerçek HEPA düzeyinde 3 aşamalı filtrasyon
* Toz ve koku sensörleri
* Ultra-sessiz
* Otomatik mod
* Uzaktan kumanda
* Düşük enerji tüketimi
* Cazip çağdaş tasarım

Plazma Wave nedir?

Filtrtelenmiş hava cihazdan çıkarken hem negatif hemde pozitif iyon (plazma) üreten ve Corona Discharge adı verilen son uniteden çıkar. Plazma havada su buharı ile birleştiğinde, hydroxyls oluşur. Hydroxyls, virüs, kimyasal gasses, bakteri ve diğer mikroplar da dahil olmak üzere havayı kirleten maddeleri etkisiz hale getirir.Download a brochure
Download a sell sheet
Broşür'ü İndirin
2.Broşür'ü İndirin

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

MODELLER: BM500AZ, UKAZ500AZ


GÜÇ: 220 - 240v / 50-60 Hz
GÜÇ ORANI: Düşük 6w, Turbo 125w
CADR RATING: 261
ODA ALANI: 2(38m2)
SES DÜZEYİ: 26,0, 34,3, 38,5, 51,2, 57,1, dB
FILTRASYON: Karbon, HEPA, PlasmaWawe
FAN HIZI: 5
KONTROL TİPİ: Otomatik/Manuel
BOYUTLAR: 62cm x 45cm x 26cm YxGxD
AĞIRLIK: 8.6 kg
RENK: Beyaz / Metalik Gümüş

Oksijen Özellikleri

Üç Aşamalı Filtrasyon

Hava öncelikle bir karbon ön filtre, daha sonra gerçek HEPA filtre sayesinde temizlenir ve sonunda PlasmaWave ?den geçer. Böylece 38 metrekare kadar olan kapalı alanlarda toz allerjenler ve kötü kokularu 99,97% temizler.

Aşama 1:Karbon Filtresi - kokuları azaltır

2. Aşama: Doğru HEPA Filtrasyon ? 0.3 mikrona kadar olan tozları, evcil hayvan kokularını ve tozlarını ve polenleri % 99,97 oranında temizler.

3. Aşama:PlasmaWave ? - hem negatif hemde pozitif iyon üretir. Bu iyonlar havadaki su buharı ile birleşerek virüs ve bakterileri, kimyasal buharları, koku ve gazları etkisizleştirir.

Otomatik Temizleme

Toz ve koku sensörleri birlikte çalışarak temizlik düzeyinin gerektirdiği seviyeye göre fan hızının otomatik olarak ayarlanmasını sağlar.

Ultra Sessiz

Sessiz Uyku Modu size huzurlu bir uyku sunabilmek için sadece 26.0dB ve çok hafif bir ışık üretir.

Kolay Kullanım ve Bakım

Uyarı lambaları size cihazın nasıl çalıştığını ve filtre değişim sürelerini gösterirken uzaktan kumanda ise odanın herhangi bir yerinden fan hızını ayarlamanızı sağlar.

Hava temizleme sistemimizin anlaması çok kolay olan fonksiyonları kullanım kılavuzuna duyacağınız ihtiyacı ortadan kaldırır.

Dijital dokunmatik paneli kolay kullanım sağlar.
_ Efor sarf etmeden tek dokunuşla aktive etme
_ Çok az tuşla kullanım rahatlığı
_ Aydınlatmalı düğmeleri ve yuvarlak bir panel ile sezgisel arayüz.

AUTO _ Odadaki hava kelitesine göre otomatik aktivasyon. Kirlilik seviyesi
SPEED _ 4 aşamalı manuel kullanım modu.

SILENT _ Sessiz çalışma
MOOD _ Lambanın açılıp kapanması

Hava temizleme sensörleri aracılığıyla sürekli izleme ve kapalı alandaki hava kirliliğinin doğru ölçümü ile (toz sensörü, gaz sensörü) bu toz parçacıklarının ve bakteri seviyesinin azami kontolünü sağlar.
Uygun ve güvenli hava akımını sağlayan AL kontrol sistemi kapalı hava kirliliği sensörleri, Güç Tasarruf Modu veya uyku moduna göre düzenlenir.
En çok zaman geçirdiğimiz yerleşim alanımız içinde düşünemeyeceğimiz kadar çok miktarda toz parçacıkları ve zararlı bakteriler bulunmaktadır. Beam Electrolux hava temizleme sistemi yaşadığınız ortamdaki havayı temizler size kalan tek şey sadece nefes almaktır.